  • CMF6039R200FKBF70
CMF6039R200FKBF70
advertisement
Manufacturer No:
CMF6039R200FKBF70
HK JDW NO:
873-CMF6039R200FKBF70
Datasheet:
CMF6039R200FKBF70
Description:
39.2Ohms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF6039R200FKBF70
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    39.2Ohms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    8.7376mm
  • Width
    3.68mm