  • CMF6026K700FHBF
CMF6026K700FHBF
advertisement
Manufacturer No:
CMF6026K700FHBF
HK JDW NO:
873-CMF6026K700FHBF
Datasheet:
CMF6026K700FHBF
Description:
26.7kOhms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF6026K700FHBF
  • Factory Lead Time
    38 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    26.7kOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    8.7376mm
  • Width
    3.68mm