  • CMF557M8700GNBF
CMF557M8700GNBF
advertisement
Manufacturer No:
CMF557M8700GNBF
HK JDW NO:
873-CMF557M8700GNBF
Datasheet:
CMF557M8700GNBF
Description:
7.87MOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF557M8700GNBF
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    7.87MOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Length
    6.096mm
  • Width
    2.29mm