  • CMF5543K200FHBF
CMF5543K200FHBF
advertisement
Manufacturer No:
CMF5543K200FHBF
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CMF5543K200FHBF
Package:
Conformal
Datasheet:
CMF5543K200FHBF
Description:
Through Hole 43.2kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF5543K200FHBF
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    43.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    6.1mm
  • Width
    2.29mm