  • CMF5518M000FKR6
CMF5518M000FKR6
advertisement
Manufacturer No:
CMF5518M000FKR6
HK JDW NO:
873-CMF5518M000FKR6
Datasheet:
CMF5518M000FKR6
Description:
18MOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF5518M000FKR6
    Select All
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    18MOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Length
    7.0612mm
  • Width
    2.29mm