  • CMF55182R00DHR6
CMF55182R00DHR6
advertisement
Manufacturer No:
CMF55182R00DHR6
HK JDW NO:
873-CMF55182R00DHR6
Datasheet:
CMF55182R00DHR6
Description:
Quantity:
In Stock : 11907
Step5Bar-code shipping tag
CMF55182R00DHR6
  • Factory Lead Time
    29 Weeks
  • Supplier Device Package
  • Weight
    280.00824mg
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
  • Tolerance
    ±0.5%
    2
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    182Ohms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Voltage - Rated
    250V
  • Power Rating
    500mW
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    7.0612mm
  • Width
    2.29mm