  • CMF5516K200FKBF
CMF5516K200FKBF
advertisement
Manufacturer No:
CMF5516K200FKBF
HK JDW NO:
873-CMF5516K200FKBF
Datasheet:
CMF5516K200FKBF
Description:
16.2kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 3534
Step5Bar-code shipping tag
CMF5516K200FKBF
  • Factory Lead Time
    29 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    CMF
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    16.2kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W