  • CMF5510M700GLEA
CMF5510M700GLEA
advertisement
Manufacturer No:
CMF5510M700GLEA
HK JDW NO:
873-CMF5510M700GLEA
Datasheet:
CMF5510M700GLEA
Step5Bar-code shipping tag
CMF5510M700GLEA
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±150ppm/°C
  • Resistance
    10.7MOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Length
    6.096mm
  • Width
    2.29mm