  • CM32X5R106M25AT
CM32X5R106M25AT
advertisement
Manufacturer No:
CM32X5R106M25AT
HK JDW NO:
428-CM32X5R106M25AT
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
CM32X5R106M25AT
Description:
CM 10μF 25V Ceramic Capacitor ±20% X5R 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~85°C Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Quantity:
In Stock : 17772
Step5Bar-code shipping tag
CM32X5R106M25AT
  • Mounting Type
    Surface Mount, MLCC
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X5R
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    10μF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm