  • CM309E22118400BHJT
CM309E22118400BHJT
advertisement
Manufacturer No:
CM309E22118400BHJT
HK JDW NO:
185-CM309E22118400BHJT
Package:
4-SOJ, 9.60mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
CM309E22118400BHJT
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SOJ, 9.60mm pitch
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CM309E
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    22.1184MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.146 3.70mm