  • CLS18-SMNM-03.00F
CLS18-SMNM-03.00F
advertisement
Manufacturer No:
CLS18-SMNM-03.00F
HK JDW NO:
823-CLS18-SMNM-03.00F
Package:
Datasheet:
CLS18-SMNM-03.00F
Description:
TEST CABLE SMA-N 18GHZ 3'
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CLS18-SMNM-03.00F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Series
    Clarity™
  • Feature
    Armored Cable, Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Blue
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to N-Type
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    N Male Plug
  • Length
    36.00 914.40mm