  • CLQ61NP-4R7NC
CLQ61NP-4R7NC
advertisement
Manufacturer No:
CLQ61NP-4R7NC
HK JDW NO:
738-CLQ61NP-4R7NC
Step5Bar-code shipping tag
CLQ61NP-4R7NC
  • Tolerance
    ±30%
  • Current Rating (Amps)
    950mA
  • Current Rating
    950mA
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    170mOhm Max