  • CLQ61NP-331MC
CLQ61NP-331MC
advertisement
Manufacturer No:
CLQ61NP-331MC
HK JDW NO:
738-CLQ61NP-331MC
Step5Bar-code shipping tag
CLQ61NP-331MC
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    70mA
  • Current Rating
    70mA
  • Inductance
    330μH
  • DC Resistance (DCR)
    7.15Ohm Max