  • CLQ61NP-220NC
CLQ61NP-220NC
advertisement
Manufacturer No:
CLQ61NP-220NC
HK JDW NO:
738-CLQ61NP-220NC
Step5Bar-code shipping tag
CLQ61NP-220NC
  • Tolerance
    ±30%
  • Current Rating (Amps)
    490mA
  • Current Rating
    490mA
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    590mOhm Max