  • CLQ61NP-120NC
CLQ61NP-120NC
advertisement
Manufacturer No:
CLQ61NP-120NC
HK JDW NO:
738-CLQ61NP-120NC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CLQ61NP-120NC
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CLQ61
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    580mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    580mA
  • Inductance
    12μH
  • DC Resistance (DCR)
    320mOhm Max