  • CLM0G03480
CLM0G03480
advertisement
Manufacturer No:
CLM0G03480
HK JDW NO:
17718-CLM0G03480
Step5Bar-code shipping tag
CLM0G03480
  • Coil Voltage
    480VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    408 VAC
  • Contact Rating (Current)
    300 A