  • CLM0G03277
CLM0G03277
advertisement
Manufacturer No:
CLM0G03277
HK JDW NO:
17718-CLM0G03277
Step5Bar-code shipping tag
CLM0G03277
  • Coil Voltage
    277VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    235.5 VAC
  • Contact Rating (Current)
    300 A