  • CL31F105ZANC
CL31F105ZANC
advertisement
Manufacturer No:
CL31F105ZANC
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CL31F105ZANC
Package:
1206
Datasheet:
Description:
1μF Ceramic Capacitor 1206
Quantity:
In Stock : 12638
Step5Bar-code shipping tag
CL31F105ZANC
  • Package / Case
    1206
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Capacitance
    1μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Insulation Resistance
    10GOhm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm