  • CL21B223KCFNNNF
CL21B223KCFNNNF
advertisement
Manufacturer No:
CL21B223KCFNNNF
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL21B223KCFNNNF
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.022uF, 100V, u00b110%, X7R, 0805 (2012 mm), 0.049T, -55o ~ +125oC, 7 Reel