  • CL21B222KDCNNND
CL21B222KDCNNND
advertisement
Manufacturer No:
CL21B222KDCNNND
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL21B222KDCNNND
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 2200pF, 200V, u00b110%, X7R, 0805 (2012 mm), 0.033T, -55o ~ +125oC, 7 Reel