  • CL10C8R2CB8ANNC
CL10C8R2CB8ANNC
advertisement
Manufacturer No:
CL10C8R2CB8ANNC
HK JDW NO:
700-CL10C8R2CB8ANNC
Description:
8.2pF Ceramic Capacitor 0603
Quantity:
In Stock : 10246
Step5Bar-code shipping tag
CL10C8R2CB8ANNC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    0603
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    8.2pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    800μm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm