  • CL10C4R7BB8ANNC
CL10C4R7BB8ANNC
advertisement
Manufacturer No:
CL10C4R7BB8ANNC
HK JDW NO:
700-CL10C4R7BB8ANNC
Description:
4.7pF Ceramic Capacitor 0603
Quantity:
In Stock : 2706
Step5Bar-code shipping tag
CL10C4R7BB8ANNC
    Select All
  • Mount
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    800μm
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm