  • CL10C3R9CB8NNND
CL10C3R9CB8NNND
advertisement
Manufacturer No:
CL10C3R9CB8NNND
HK JDW NO:
700-CL10C3R9CB8NNND
Datasheet:
CL10C3R9CB8NNND
Description:
3.9pF Ceramic Capacitor 300 ppm/°C 2 Terminations 0603
Quantity:
In Stock : 6868
Step5Bar-code shipping tag
CL10C3R9CB8NNND
    Select All
  • Mount
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    3.9pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR, CARDBOARD, 13 INCH
  • Depth
    800μm
  • Capacitor Type
    CERAMIC CAPACITOR
    Yes
  • Voltage
    50V
  • Positive Tolerance
    6.41%
  • Negative Tolerance
    6.41%
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm