  • CL10C2R2BB8NNNL
CL10C2R2BB8NNNL
advertisement
Manufacturer No:
CL10C2R2BB8NNNL
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CL10C2R2BB8NNNL
Package:
0603
Datasheet:
CL10C2R2BB8NNNL
Description:
2.2pF 50V Ceramic Capacitor 0603
Quantity:
In Stock : 14335
Step5Bar-code shipping tag
CL10C2R2BB8NNNL
  • Package / Case
    0603
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    2.2pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    1.6mm