  • CL10A226MQ8NRWC
CL10A226MQ8NRWC
advertisement
Manufacturer No:
CL10A226MQ8NRWC
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL10A226MQ8NRWC
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 22uF, 6.3V, u00b120%, X5R, 0603 (1608 mm), 0.031T, -55u00ba ~ +85u00baC, 7 Reel