  • CL10A105KQ8NNNL
CL10A105KQ8NNNL
advertisement
Manufacturer No:
CL10A105KQ8NNNL
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL10A105KQ8NNNL
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 1uF, 6.3V, u00b110%, X5R, 0603 (1608 mm), 0.031T, -55o ~ +85oC, 7 Reel