  • CL05C181FB5NNNC
CL05C181FB5NNNC
advertisement
Manufacturer No:
CL05C181FB5NNNC
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL05C181FB5NNNC
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 180pF, 50V, u00b11%, C0G/NP0, 0402 (1005 mm), 0.020T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel