  • CKR06BX334KMVTR1
CKR06BX334KMVTR1
advertisement
Manufacturer No:
CKR06BX334KMVTR1
HK JDW NO:
66-CKR06BX334KMVTR1
Description:
330nF Ceramic Capacitor 10% Radial
Step5Bar-code shipping tag
CKR06BX334KMVTR1
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    7.37mm
  • Length
    7.37mm