  • CKR06BX333KRVTR1
CKR06BX333KRVTR1
advertisement
Manufacturer No:
CKR06BX333KRVTR1
HK JDW NO:
66-CKR06BX333KRVTR1
Description:
33nF Ceramic Capacitor 10% Radial
Step5Bar-code shipping tag
CKR06BX333KRVTR1
    Radial
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33nF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    7.37mm
  • Length
    7.37mm