  • CIM31J151NE
CIM31J151NE
advertisement
Manufacturer No:
CIM31J151NE
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIM31J151NE
Package:
1206
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIM31J151NE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Resistance
    150Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    200mOhm
  • Number of Lines
    1
  • Current Rating (Max)
    600mA
  • Height
    1.2954mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.6002mm