  • CIC31J241NC
CIC31J241NC
advertisement
Manufacturer No:
CIC31J241NC
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIC31J241NC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIC31J241NC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    SURFACE MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Physical Dimension
    L3.2XB1.6XH1.1 (mm)/L0.126XB0.063XH0.043 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Rated Current
    3A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    0.05Ohm
  • Output Impedance
    240Ohm Ω
  • Height
    1.1mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm