  • CHP2010L5102GBT
CHP2010L5102GBT
advertisement
Manufacturer No:
CHP2010L5102GBT
HK JDW NO:
875-CHP2010L5102GBT
Description:
Thick Film, 51kOhm, 2%,
Step5Bar-code shipping tag
CHP2010L5102GBT
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
    Tape & Reel (TR)
  • Published
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    51kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W