  • CHP2010L3301JBT
CHP2010L3301JBT
advertisement
Manufacturer No:
CHP2010L3301JBT
HK JDW NO:
875-CHP2010L3301JBT
Description:
Thick Film, 3.3kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
CHP2010L3301JBT
    Select All
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
    Tape & Reel (TR)
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W