  • CHP2010K6812FNT
CHP2010K6812FNT
advertisement
Manufacturer No:
CHP2010K6812FNT
HK JDW NO:
875-CHP2010K6812FNT
Description:
Thick Film, 68.1kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CHP2010K6812FNT
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Silver, Tin
    Tape & Reel (TR)
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    68.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W