  • CHP1206K4750FNT
CHP1206K4750FNT
advertisement
Manufacturer No:
CHP1206K4750FNT
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-CHP1206K4750FNT
Package:
1206
Datasheet:
Description:
Thick Film, 475Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CHP1206K4750FNT
    Select All
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    475Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    3.05mm