  • CH02016-180RGFT
CH02016-180RGFT
advertisement
Manufacturer No:
CH02016-180RGFT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CH02016-180RGFT
Package:
Datasheet:
CH02016-180RGFT
Description:
Thin Film, 180Ohm, 2%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CH02016-180RGFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Published
    2016
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    180Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Voltage - Rated
    30V
  • Power Rating
    30mW
  • Depth
    390μm
  • Frequency
    50GHz