  • CFR3WSJT-73-430R
CFR3WSJT-73-430R
advertisement
Manufacturer No:
CFR3WSJT-73-430R
HK JDW NO:
898-CFR3WSJT-73-430R
Datasheet:
CFR3WSJT-73-430R
Description:
430Ohm, 3W, Carbon Film,
Step5Bar-code shipping tag
CFR3WSJT-73-430R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    -350/ +350ppm/°C
  • Resistance
    430Ohm
  • Power (Watts)
    3W