  • CFR1145JA-S1203
CFR1145JA-S1203
advertisement
Manufacturer No:
CFR1145JA-S1203
Manufacturer:
Viking Tech
HK JDW NO:
858-CFR1145JA-S1203
Description:
Through Hole 120kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
CFR1145JA-S1203
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    120kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Lead Diameter
    780 μm
  • Diameter
    5mm
  • Length
    11.5mm