  • CFR0932JA-T3902
CFR0932JA-T3902
advertisement
Manufacturer No:
CFR0932JA-T3902
Manufacturer:
Viking Tech
HK JDW NO:
858-CFR0932JA-T3902
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
Through Hole 39kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CFR0932JA-T3902
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    350 ppm/°C
  • Resistance
    39kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Lead Diameter
    780 μm
  • Diameter
    3.2mm
  • Length
    9mm