  • CFR0623JA-V4304
CFR0623JA-V4304
advertisement
Manufacturer No:
CFR0623JA-V4304
HK JDW NO:
858-CFR0623JA-V4304
Description:
Through Hole 4.3MOhm,
Step5Bar-code shipping tag
CFR0623JA-V4304
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    4.3MOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Diameter
    550 μm
  • Diameter
    2.3mm
  • Length
    6.3mm