  • CFR0623JA-U5100
CFR0623JA-U5100
advertisement
Manufacturer No:
CFR0623JA-U5100
HK JDW NO:
858-CFR0623JA-U5100
Description:
Through Hole 510Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
CFR0623JA-U5100
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    350 ppm/°C
  • Resistance
    510Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Diameter
    650 μm
  • Diameter
    3.2mm
  • Length
    9mm