  • CFR0623JA-U1302
CFR0623JA-U1302
advertisement
Manufacturer No:
CFR0623JA-U1302
Manufacturer:
Viking Tech
HK JDW NO:
858-CFR0623JA-U1302
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
Through Hole 13kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CFR0623JA-U1302
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    350 ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Diameter
    550 μm
  • Diameter
    2.3mm
  • Length
    9mm