  • CF50S-302-JTW
CF50S-302-JTW
advertisement
Manufacturer No:
CF50S-302-JTW
HK JDW NO:
4394-CF50S-302-JTW
Datasheet:
CF50S-302-JTW
Step5Bar-code shipping tag
CF50S-302-JTW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    350V
  • Lead Diameter
    0.6 mm
  • Rated Temperature
    70°C