  • CF18JT18K0
CF18JT18K0
advertisement
Manufacturer No:
CF18JT18K0
HK JDW NO:
762-CF18JT18K0
Datasheet:
CF18JT18K0
Description:
Quantity:
In Stock : 19913
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CF18JT18K0
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.067Diax0.130L 1.70mmx3.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    0/ -500ppm/°C
  • Resistance
    18kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • HTS Code
  • Power Rating
    125mW
  • Packing Method
    TR
  • Max Power Dissipation
    125mW
    FIXED RESISTOR
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    1.7mm