  • CF18JA4M70
CF18JA4M70
advertisement
Manufacturer No:
CF18JA4M70
HK JDW NO:
762-CF18JA4M70
Datasheet:
CF18JA4M70
Description:
Axial, Through Hole FIXED RESISTOR, 4.7MOhm, 0.125W 1/8W, Carbon Film,
Step5Bar-code shipping tag
CF18JA4M70
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.067Diax0.130L 1.70mmx3.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    0/ -1500ppm/°C
  • Resistance
    4.7MOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Packing Method
    AMMO PACK
  • Diameter
    1.7mm