  • CENB1030A2403Q01
CENB1030A2403Q01
advertisement
Manufacturer No:
CENB1030A2403Q01
HK JDW NO:
732-CENB1030A2403Q01
Package:
Datasheet:
CENB1030A2403Q01
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CENB1030A2403Q01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
    0.441lb 200.03g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    CENB1030 (30W)
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    3.76Lx2.13W x 1.22 H 95.5mmx54.0mmx31.0mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    32W
  • Approval Agency
    CE, cULus
  • Efficiency
    Level V
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    1.33A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    IEC 320-C18
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max