  • CDRH5D18NP-390NC
CDRH5D18NP-390NC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH5D18NP-390NC
HK JDW NO:
738-CDRH5D18NP-390NC
Datasheet:
CDRH5D18NP-390NC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH5D18NP-390NC
    WRAPAROUND
  • Weight
    219.992299mg
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CDRH5D18
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.224Lx0.224W 5.70mmx5.70mm
  • Tolerance
    ±30%
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    NO
  • Depth
    6mm
  • Current Rating
    570mA
  • Inductance
    39μH
  • Test Frequency
    10kHz
  • DC Resistance (DCR)
    520mOhm Max
  • Max DC Current
    570mA
  • Case/Size Code
    2222
  • Height
    2mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm