  • CDRH3D16NP-470N
CDRH3D16NP-470N
advertisement
Manufacturer No:
CDRH3D16NP-470N
Manufacturer:
Sumida Corporation
HK JDW NO:
738-CDRH3D16NP-470N
Step5Bar-code shipping tag
CDRH3D16NP-470N
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    47 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    1.8034mm
  • Length
    3.81mm
  • Width
    3.81mm