  • CDRH12D58RNP-220MC
CDRH12D58RNP-220MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH12D58RNP-220MC
HK JDW NO:
738-CDRH12D58RNP-220MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH12D58RNP-220MC
    Select All
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    CDRH12D58R
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    3.3A
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    12.4mm
  • Current Rating
    3.3A
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    42.5mOhm Max
  • Max DC Current
    3.3A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4.7A
  • Height
    6mm
  • Height Seated (Max)
    0.236 6.00mm
  • Length
    11.9888mm
  • Width
    12.4mm