  • CDRH12D58/ANP-390MC
CDRH12D58/ANP-390MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH12D58/ANP-390MC
HK JDW NO:
738-CDRH12D58/ANP-390MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH12D58/ANP-390MC
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
    WRAPAROUND
  • Material - Core
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2012
  • Series
    CDRH12D58/A
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Number of Terminations
    4
  • Depth
    12.5mm
  • Current Rating
    1.9A
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    39μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    88mOhm Max
  • Max DC Current
    1.9A
  • Terminal Placement
    DUAL IN-LINE
  • Case/Size Code
    4747
  • Height
    6mm
  • Height Seated (Max)
    0.236 6.00mm